namiot na wesele

Ślub i wesele to bez wątpienia najważniejsze wydarzenia w życiu każdej zakochanej pary. Coraz więcej osób decyduje się na świętowanie tego wyjątkowego dnia w plenerze, odchodząc od tradycjonalistycznego podejścia i zabawy na sali weselnej. Jeżeli marzycie o przyjęciu na łonie natury, to dobrym krokiem będzie zorientowanie się wśród możliwości, jakie podczas jego organizacji dają nowożeńcom namioty weselne. Czy warto zdecydować się na to rozwiązanie i na co zwracać uwagę podczas poszukiwań?

Namiot na wesele – plusy i minusy.

Z pewnością planując przyjęcie weselne na łonie natury, zastanawiacie się, czy namioty weselne nie będą niewypałem. Przyjrzyjmy się zatem plusom i minusom tego rozwiązania. Pierwszym pozytywnym aspektem jest to, że namiot na wesele bez większych przeszkód możemy ustawić w dowolnym miejscu znajdującym się w wybranej przez nas lokalizacji. Nie bez znaczenia jest także to, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych goście będą mogli schronić się przed deszczem lub wiatrem, lub ostrym słońcem, dlatego namiot jest doskonałym uzupełnieniem każdej imprezy plenerowej.

Powierzchnie namiotów są różne, co pozwala wybrać taki, który pozwoli zaplanować zarówno przestrzeń jadalną, jak i miejsce do tańca. Goście weselni będą więc mogli połączyć przebywanie na zewnątrz, z odpoczynkiem w zamkniętej przestrzeni. Wynajem namiotu ma ogromną ilość zalet. Czy istnieją jakieś minusy? Dla części par młodych problematyczne może być to, że zarówno dekoracje, jak i stoły oraz krzesła należy wynająć we własnym zakresie.

O czym warto pamiętać wypożyczając namiot na wesele?

Jeśli jesteście zdecydowani na wynajem namiotu na Wasze przyjęcie weselne, to musicie pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach, które sprawią, że organizacja przyjęcia odbędzie się bez dodatkowych problemów i związanego z nimi stresu. O czym należy pamiętać?

  • Zadbajcie o wypożyczenie odpowiedniej ilości krzeseł i stołów.
  • Namioty doskonale wyglądają przyozdobione nie tylko kwiatami, ale również lampionami, czy efektownymi, drobnymi światełkami. Warto zaprojektować wygląd naszego namiotu weselnego wcześniej, aby oprawa weselna wprawiła w zachwyt wszystkich gości.
  • Niezwykle ważną rzeczą są sanitaria i zaplecze, należy uwzględnić to już podczas wynajmowania namiotu.
  • Rozłożenie namiotu przez wykonawcę powinno odbyć się odpowiednio wcześnie, w końcu rozłożenie stołów, krzeseł, a także dekoracji musi odbyć się na czas.
  • Warto zadbać o odpowiednie ogrzewanie namiotu, szczególnie że nocami bywa zimno, a tego rodzaju imprezy najczęściej kończą się w okolicach poranka.
  • Niezwykle ważną kwestią jest rozłożenie namiotu w miejscu, do którego bez problemu przyłączymy wodę i prąd.

Kluczem do sukcesu jest również profesjonalna wypożyczalnia namiotów na wesele, która udzieli nam doradztwa i zadba o to, aby Wasi goście spędzili tę wyjątkową noc w komfortowych warunkach.

By Majster