pompy marki Evak

Pompy marki Evak, to cały szereg pomp zatapialnych, przeznaczonych do prac w zróżnicowanych zastosowaniach. Producent posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji pomp zatapialnych przede wszystkim do wody brudnej oraz ścieków. W ofercie znaleźć można także pompy głębinowe, zanurzeniowe, nierdzewne dla przemysłu czy też małe pompy osiowe. Dodatkowo, firma oferuje także profesjonalne sterowniki do automatyzacji, dzięki którym, pompy marki Evak stają praktycznie bezobsługowe.

Dlaczego pompy marki Evak to dobry wybór dla praktycznie każdego?

Jednym z najważniejszych wskaźników jakości poszczególnych urządzeń, jest poziom reklamacji gwarancyjnych. W tym przypadku jest to zaledwie ułamek procenta, co wskazuje, iż pompy marki Evak, to urządzenia trwałe i odporne na uszkodzenia. Wynika to przede wszystkim z faktu tego, iż firma Evak pracuje według standardów systemu zarządzania jakością ISO, a każde urządzenie, zanim trafi do klienta, zostaje poddane skrupulatnym testom.

Centrum serwisowe Evak Europe.

Dla polskich użytkowników pomp marki Evak, zarówno obecnych, jak również przyszłych, istotne będzie także to, iż niedawno powstało w naszym kraju nowoczesne centrum pompowe EVAK EUROPE. Jest to profesjonalne centrum logistyczno-serwisowe marki EVAK, znajdujące się w Ustroniu. Zostało ono otwarte w kooperacji firmy Evak, oraz polskiego dystrybutora pomp, firmy PPHU Klaudia Sp. z o.o. z Ustronia. Dzięki temu, jakiekolwiek serwisowanie pomp marki Evak, staje się dla polskiego użytkownika jeszcze prostsze. Zakup nowych pomp marki Evak, części zamiennych, oraz obsługi serwisowa, zarówno gwarancyjna jak i pogwarancyjna, jest o wiele sprawniejsza i szybsza w naszym regionie Europy.

Wybór odpowiedniej do swoich potrzeb pompy marki Evak.

Dzięki powstaniu wspomnianego centrum pompowego EVAK EUROPE, także dobór odpowiedniej pompy staje się o wiele łatwiejszy i prostszy dla polskich użytkowników. W siedzibie centrum możemy uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat poszczególnych modeli, ich wad i zalet, oraz zastosowania. Pracownicy chętnie pomogą nam dobrać pompę odpowiednią dla konkretnego zakresu zastosowań. Dzięki temu, można więc prawidłowo dopasować pompę zatapialną marki Evak do swoich, indywidualnych potrzeb, co przekłada się na jej optymalne wykorzystanie.

Podsumowanie.

Należy więc podkreślić, iż pompy marki Evak już cieszyły się dużą popularnością w naszym kraju. Teraz zaś, po powstaniu centrum logistyczno-serwisowego EVAK EUROPE, z całą pewnością pozycja marki na naszym rynku z całą pewnością wzrośnie. Zresztą tak samo jak zainteresowanie, a przede wszystkim poziom zadowolenia użytkowników pomp dostarczanych przez firmę EVAK.

By Majster